S selekcijo U9(letnik 2010), smo se v soboto(19.januarja), odpravili na tradicionalni turnir malega nogometa v Cerknici. Na turnirju je bilo 16 nastopajocih ekip, iz celotne Slovenije. Od prve tekme dalje so fantje s svojo zeljo, odnosom, pristopom pokazali, da jih be zelo težko premagati in tako se je tudi zgodilo. S tremi zmagami v skupini, smo osvojli prvo mesto in se uvrstili v četrtfinale. Tam smo najprej premagali ekipo iz Dekanov. V polfinalu se NK Piran Portorož in sledilo je še finalno dejanje proti ND Bistrc(iz Ilirske Bistrice). Tokrat nam nasprotniki v finalu niso bili kos, kajti naši razigrani fantje so tudi to tekmo rutinirano dobili z rezultatom 3:1.

Treba je pohvaliti prav vse fante, ki so tokrat nastopili na turnirju. Igralec naše ekipe, Matic Bikar Kern, je bil proglašen za najboljšega igralca na turnirju – iskrene čestitke.

Seveda gre zahvala tudi navijačem, ki so vzpodbujali našo ekipo skozi celoten turnir.

Kdo je najboljši?? Medvode !!