u17: Britof – Medvode Škofja Loka 7:2 – Zopet smo tekmo začeli neodločno, kar je domačin s pridom izkoristil in zelo zgodaj povedel z dvema goloma razlike. Oba gola in vse njihove nevarne situacije so bile plod naše nezbranosti v obrambi in preveč enostavno izgubljenih žog v fazi napada. Ne glede na slab začetek smo se otresli pritiska in do polčasa ujeli priključek z dvema goloma (polčas 2:2). Drugi polčas smo začeli zelo direktno, z veliko željo po tretjem zadetku, ter s pristopom zagotovo presenetili domačine. Žal smo z dvema zelo nezbranima reakcijama ponovno prejeli zelo poceni zadetka, ki sta iz psihološkega vidika ubila tekmo. Posledično smo padli v vseh segmetnih igre in do konca tekme prejeli še 3 zadetke. Že v prihodnji tekmi bomo poskušali popraviti pristop k sami igri in upamo na boljši rezultatski izkupiček.