u13: Medvode – Rudar Trbovlje 4:0 – Prvi polčas smo zopet odigrali malo z rezervo in ne ravno tako sproščeno, kot bi hoteli. Vendar smo si vseeno priigrali kar nekaj lepih priložnosti, ter zadnjo od njih izkoristili in na polčas odšli z minimalnim vodstvom. Drugi polčas smo bili mnogo bolj agresivni ter kombinatorni in igrivi v fazi napada. Posledično smo si priigrali veliko število lepih priložnosti, 3x zadeli in kaj kmalu se je vedel,o da bodo 3 točke ostale doma.

u15(mnz gor): Triglav – Medvode Škofja Loka 2:0 – Fantje so po dolgem zimskem premoru šele sredi aprila odigrali prvo prvenstveno tekmo. Ne glede na to, da smo odigrali kar nekaj prijateljskih tekem, ima prvenstvena tekma vedno veliko več pomena. Zato je bilo v prvem delu prvega polčasu moč čutiti pritisk na naših fantih, nismo igrali kot znamo in domačini so našo nezbranost izkoristili ter hitro povedli. Potem smo se otresli začetnega pritiska in zaigrali bolje. Pred koncem prvega polčasa smo si priigrali eno stoodstotno priložnost, ki je nismo uspeli izkoristiti. Tudi v drugem polčasu smo pokazali veliko želje, igrali odprto, z željo po golu. Vendar nam je zmanjkalo nekaj idej in odločnosti v zaključkih. Na koncu tekme so domačini zadeli še drugič in dokončno odločili zmagovalca. Vidno je bilo, da še nismo v tekmovalnem ritmu. Zagotovo bodo igralci do konca prvenstva pokazali še veliko.